Uitslagen Tollerfestival 2015

Afgelopen zaterdag (30 mei 2015) werd voor de 13e keer het Tollerfestival georganiseerd. Met enkele sporadische en gelukkig zeer kortdurende buien waren de weergoden ons al met al goedgezind, al moest één van de vier toch even met de jurytent spelen waardoor er wat hilariteit ontstond en er gelukkig geen persoonlijk letsel en materiële schade was ontstaan (de prijsbekers stonden ook opgesteld in deze tent). Tot winnaar van het festival dit jaar werd Ch. Alba Nuadh Soave Di Stevie (BOB en beste teef) verkozen, tewijl Funk's Starlight of Red Glory de beste reu bleek te zijn. Beste puppy werd Red Romy of Stroezel Sensation en de titel voor beste baby werd aan Alliance de la Vie Quidditch verleend. Bij de Junior Handling mocht Noor Cox met de 1e prijs naar huis. De volledige lijst met uitslagen staat hieronder vermeld. 

 

DEELNR STAMBOOMNAAM GESLACHT CATEGORIE RESULTAAT PLAATSING
1 ALBA NUADH TROUBELICIOUS LIKE PINK Teef Babyklasse VB 2
2 ALLIANCE DE LA VIE QUIDDITCH Teef Babyklasse VB 1
3 ALBA NUADH PINK'S TROUBLE STAR 'INDY' Teef Babyklasse VB 3
           
4 RED ROMY OF STROEZEL SENSATION Teef Puppyklasse VB 1
5 WILDFOWLERS ICING ON THE CAKE Teef Puppyklasse VB 3
6 COWLY ATUK V. TELGTER SPRENG Teef Puppyklasse VB 2
           
7 TANTRAMAR'S MIRACLE SUMMER Teef Jeugdklasse ZG 4
8 GOING FOR GOLD OF RED GLORY Teef Jeugdklasse AFWEZIG  
9 DOROTHEA Teef Jeugdklasse U 2
10 DEVIL'S PAINTBRUSH FALCO CHICQUERA Teef Jeugdklasse AFWEZIG  
11 NOVA Teef Jeugdklasse ZG 3
12 MERRY STAR OF GREAT PLEASURE Teef Jeugdklasse U 1
           
13 ALLIANCE DE LA VIE CROW CATCHER Teef Tussenklasse U 2
14 ALLIANCE DE LA VIE PHEASANT PROWLER Teef Tussenklasse U 1
           
15 JITTHU'S PABLA V. TELGTER SPRENG Teef Open klasse ZG 4
16 ZOE'S SACHA OF STROEZEL SENSATION Teef Open klasse ZG 2
17 DJANA Teef Open klasse U 1
18 ALBA NUADH AGILE DI STEVIE Teef Open klasse ZG 3
19 KISS OF GREAT PLEASURE Teef Open klasse ZG  
           
20 CH. ALBA NUADH SOAVE DI STEVIE Teef Kampioensklasse U 1
           
21 FINAL FANTASY OF RED GLORY Teef Gebruikshondenklasse U 1
           
22 RED FAIRY TALES LEAF FROM HEAVEN Teef Veteranenklasse U 1
           
23 ALBA NUADH ABBY NA MAYLA Teef Fokkersklasse U 1
24 ALLIANCE DE LA VIE DUCK DANCER Teef Fokkersklasse AFWEZIG  
25 WILDFOWLERS  GYPSY PRINCESS Teef Fokkersklasse ZG 2
           
26 ALBA NUADH PINK'S TROUBLE KING Reu Babyklasse VB 1
27 ALBA NUADH PINK'S TROUBLE SHOOTER Reu Babyklasse VB 2
28 NOSTALGIC JAMES OF GREAT PLEASURE Reu Babyklasse VB 3
           
29 ALL YOUR FRIENDS VAN 'T DEKKERSHOF Reu Puppyklasse VB 1
30 WILDFOWLERS GET UP AND GO Reu Puppyklasse VB 2
           
31 ABSOLUTELY TRISTAN GARONERA Reu Jeugdklasse U 1
32 ALLIANCE DE LA VIE FLANNAN Reu Jeugdklasse U 2
33 JOEP-BADU V. LOOSBROEKERHAUS Reu Jeugdklasse ZG 3
34 DAINTREE'S DUTCH CANADIAN PUCK Reu Jeugdklasse ZG 4
           
35 WILDFOWLERS PHANTOM Reu Tussenklasse U 1
36 BINK'S LIGHT OF STROEZEL SENSATION Reu Tussenklasse U  
37 ALLIANCE DE LA VIE FOX FINDER Reu Tussenklasse U 2
38 MANUSIA'S MACK-LUCIE Reu Tussenklasse U 3
39 MICHELANGELO OF GREAT PLEASURE Reu Tussenklasse U 4
           
40 FUNCK'S RIVERDANCE OF RED GLORY Reu Open klasse U 2
41 DAY TRIPPER FROM RED EARTH Reu Open klasse U 4
42 DRAGONFLAME'S DUTCH DIAMOND Reu Open klasse ZG  
43 FUNK'S STARLIGHT OF RED GLORY Reu Open klasse U 1
44 MURPHY Reu Open klasse U  
45 WILDFOWLERS GOOD LUCK CHARM Reu Open klasse ZG  
46 IKODAR Reu Open klasse ZG  
47 WILDFOWLERS HERE COMES THE SUN Reu Open klasse U 3
48 LEON OF GREAT PLEASURE Reu Open klasse AFWEZIG  
49 KIANGAZ OF GREAT PLEASURE Reu Open klasse U  
50 KIM'S AMOR OF STROEZEL SENSATION Reu Open klasse ZG  
           
51 MULTI CH ALLIANCE DE LA VIE THUNDERCLAP Reu Kampioensklasse U 1
           
52 WEEGOBEE'S A SNEAKER SEEKER Reu Gebruikshondenklasse ZG 1
           
53 WILDFOWLERS RED BARON Reu Fokkersklasse U 1
           
54 ALLIANCE DE LA VIE APOLLO Reu Diskwalificerende klasse  U 1
           
55 ALBA NUADH PRIYE SEEGUMA MCSTEVIE Reu Gecastreerde reuen U 1
           
56 ALBA NUADH ABBY NA MAYLA Teef Fokkerijklasse  
           
57 ALBA NUADH ABBY NA MAYLA Teef Nakomelingenklasse  
           
58 ALBA NUADH ABBY NA MAYLA Teef Groepsklasse  
           
59 ALBA NUADH PRIYE SEEGUMA MCSTEVIE Reu Juniorhandling   1
60 TANTRAMAR'S MIRACLE SUMMER Teef Juniorhandling   3
61 ZOE'S SACHA OF STROEZEL SENSATION Teef Juniorhandling   2
           
           
  ZG = Zeer goed        
  U = Uitmuntend